امکانات گسترده‌ای که اسناد بین‌المللی با توافق دولت‌ها در اختیار اشخاص حقیقی و حقوقی قرار داده‌اند، باعث شده است سرمایه‌گذاران خارجی در عرصه بین‌المللی از حاشیه امنیت قضایی قابل اطمینانی برخوردار گردند و بتوانند با خیال راحت در کشورهای میزبان فعالیت اقتصادی و تجاری کنند.. موسسه فرجام آفرینان اوژن فرزانه با توجه به نظر گرفتن این مهم و رونق فعالان اقتصادی در کسب و کار خود در زمینه ثبت شرکت، برند، لوگو، امور اداری و مالیاتی در حوزه های داخلی و بین المللی فعالیت می نماید.

ثبت شرکت در انگلستان ( بریتانیای کبیر)
گرایش به اقتصاد جهانی و فشارهاي رقابتی در بسیاري از کشورها، تولیدکنندگان را بر آن داشته است تا در زمینه بازارهاي خارجی اطلاعاتی دقیق بدست بیاورند و به بازاریابی در حوزه کشورهاي خارجی و استفاده از نتایج آن براي بهبود عملکرد صادراتی و وارداتی خود اهمیت زیادي قائل شوند. از طرفی صادرات کالاها یک راه سریع، معمول و آسان براي رشد اقتصادي کشورها و شرکتهاي تولید کننده است. فراتر رفتن از مرزهاي جغرافیایی یک کشور براي فروش محصولات، منافع زیادي میتواند داشته باشد.

در بعد کلان، صادرات میتواند منجر به افزایش اشتغال داخلی، فراهم شدن یک منبع براي معاملات خارجی، کمک به توسعه تکنولوژيها و همچنین افزایش استانداردهاي زندگی شود. در سطح خرد نیز میتواند منجر به بهبود موقعیت مالی شرکتها، کمک به توسعه و بهبود مزیتهاي رقابتی و تسهیل رشد شرکتها شود. اما دستیافتن به این مزایا که ناشی از صادرات مناسب کالا میباشد بدون وجود اطلاعات صحیح و متناسب کاري نشدنی است. در سالهاي اخیر، صادرات به یکی از عوامل رشد سریع تبدیل شده است همچنین شرکتها به منظور پیشرفت و رقابت در دنیاي اقتصادي گرایش بیشتري به سمت فعالیتهاي صادراتی نشان میدهند. همچنین افزایش توان رقابتی در کسب و کار به میزان آگاهی از بازار بستگی دارد.
برای ورود به بازار جهانی ثبت شرکت در کشورهای دیگر می تواند کمک شایانی به تعاملات بازرگانی نماید. با ثبت شرکت در انگلستان از مزایای باور نکردنی آن بهره مند می شوید. موسسه حقوقی تهران وکیل با همکاری وکلای مستقر در انگلستان خدمات شایانی را برای بهبود و رونق اقتصادی بازارگانان ایران فراهم آورده اند.

مزایا :

 • حضور در بازار جهانی و تونایی تجارت در خارج از کشور
 • سرعت بسیار بالا و هزینه فوق العاده کم در ثبت شرکت
 • بدون نیاز به داشتن اقامت، مسکن یا حضور در انگلستان
 • برای ثبت لازم نیست به انگلستان سفر کنید.
 • فقط یک نفر برای ثبت شرکت کافی است.
 • میتوانید حتی اگر در انگلستان تجارتی ندارید شرکت ثبت نمائید.

خدمات ما:

 • ثبت شرکت بدون نیاز به حضور شخص: ثبت شرکت از طریق وکلای بین المللی انجام می پذیرد و نیازی به سفر به انگلستان و صرف هزینه های گزاف نیست.
 • خط تلفن ثابت انگلستان ( با قابلیت تماس دوطرفه): اصولا خطوطی که برای شبکه های مجازی اخذ می شود به صورت مجازی هستند و اعتباری برای شرکت استفاده کننده نخواهند بود. ولی خطوطی که موسسه ما در اختیار قرار می دهد با کد 020 و خط ثابت انگلستان می باشد.
 • ادرس معتبر برای ارسال مدارک پستی از انگلستان به ایران ( واقعی و مجازی):
  1- آدرس مجازی: هر گونه نامه ای به ادرس مجازی شرکت ارسال شود بلافاصله اسکن شده و به ادرس مدیر عامل ایمیل می گردد
  2- آدرس واقعی: هر گونه محصول و یا نامه ای تا سقف 2 کیلو گرم به ادرس انگلستان ارسال گردد؛ بلافاصله به آدرس مدیر عامل در ایران از طریق پست ارسال می گردد. مزیت این سرویس آن است که کشورهایی که به طور مستقیم به ایران مراسلات پستی ندارند می توانند مرسوله پستی را به انگلستان ارسال نمایند. خریدهای اینترنتی از ebay و amazon یکی از کاربردی ترین استفاده از آدرس موجود در انگلستان می باشد.
 • ارائه دامنه رسمی شرکتی انگلستان co.uk.: این آدرس کاملا رسمی است و توسط دولت انگلستان مورد تایید می باشد. معمولا شرکتهای معتبر در انگلستان از همین آدرس به جهت اعتبار جهانی آن استفاده می کنند.
 • مهر برجسته شرکت: این مهر مخصوص کشورهای اروپایی و آمریکایی و در اسناد معتبر کاربرد دارد. ثبت شرکت در انگلستان به جهت اعتبار جهانی این شرکتها ، مهر برجسته با اسم و شماره ثبت شده حک شده در اختیار قرار داده میشود. این مهر بدون جوهر است و با برجستگی روی صفحه کاغذ و اسناد معتبر از تقلب و جعلی بودن آن جلوگیری می نماید.
 • پرداخت هزینه ھای دولتی شرکت: هر فعالیت اقتصادی در هر جای دنیا مستلزم پرداخت هزینه های دولتی است که این پرداخت ها از طریق موسسه همراه با خدمات دیگر پرداخت می گردد.
 • برگه ثبت نام مالیات بر ارزش افزوده باHMRC : امور مالیاتی در سراسر دنیا شناخته شده است. ثبت کد مالیاتی منجر به تاییدیه شرکت برای افتتاح حساب بانکی می باشد.
 • ارسال مدارک شرکت به صورت کاغذی: مدارک رسمی ثبت شرکت از طریق پست پس از 30 روز کاری در اختیار مدیر عامل شرکت قرار می گیرد.
 • تایید مدارک در سفارت ایران ( مزایای فوق العاده): تایید سفارت ایران نشانه به رسمیت شناختن شرکت ثبت شده در انگلستان توسط دولت ایران می باشد.
 • تایید شرکت توسط نوتار ( مزایای فوق العاده):با تایید نوتار، مدیر عامل شرکت قادر خواهد بود شعبه ای از شرکت انگلستان خود را در 120 کشور دیگر ثبت رسمی نماید. که به اعتبار جهانی می افزاید و باعث بهبود مراودات بازرگانی بین دولتها خواهد شد.
 • افتتاح حساب بانکی: موسسه حقوقی تهران وکیل با استعانت از وکلای مستقر در انگلستان قادر به باز کردن حساب برای تجار و بازارگانان می باشند، که به راحتی بتوانند تراکنش های مالی خود را در سراسر دنیا به انجام برسانند.
 • ویزا کارت یا مسترکارت: هر شهروند و یا بازرگانی که در انگلستان حساب بانکی داشته باشد می تواند از ویزا کارت، مستر کارت و سایر کارتهای بانکی معتبر بین المللی بهره مند گردد.
 • تغییرات شرکت: هر گونه تغییرات در شرکت در اساس نامه، شرکا و یا انحلال شرکت توسط وکلای انگلستان با نهایت دقت انجام می شود.
 • ثبت علامت تجاری: ثبت علامت تجاری و برند موجب اعتبار جهانی خواهد شد و تجار دور اندیش علاقه مند به استفاده از این اعتبار جهانی می باشند.

ثبت شرکت در گرجستان

چرا گرجستان برای زندگی مناسب است؟

گرجستان جزو همسایگان ایران می باشد و در نوامبر 2010 لغو روادید صورت گرفت که موجب بهبود روابط بین دو کشور شده و فرصتهای خوبی را برای سرمایه گذاری، کار، سرمایه گذاری فراهم آورده است. طبق آخرین گزارش های منتشر شده از بانک جهانی و سازمان توسعه بین الملل ، مخارج و هزینه های زندگی مانند هزینه های اجاره خانه ، خرید خانه ، خرید خودرو و مواد غذایی در گرجستان بسیار پایین می باشد. همچنین کشور گرجستان از استانداردهای اروپایی برخوردار است و هچنین با سرعت چشم گیری در حال توسعه می باشد و هزینه های ان کمتر از کشورهای اروپایی است. کشور گرجستان به عنوان ششمین کشور امن جهان اعلام شده است. به طور کلی اجناس وارداتی به کشور گرجستان معاف از مالیات بر ارزش افزوده می باشد. در خصوص صادرات نیز امتیازات ویژه ای وجود دارد به عنوان مثال صادرات عسل گرجستان به اروپا بدون تعرفه گمرکی است. همچنین با توجه به امضای قرارداد همگرایی گرجستان و اتحادیه اروپا در آینده ای نزدیک به تدریج عوارض گمرکی صادرات از گرجستان به اروپا برای تمامی اجناس تولیدی در داخل گرجستان، صفر خواهد شد. نرخ بهره بانکی در بانکهای گرجستان حدود 6.5 می باشد. تجارت آزاد، مالیات کم، رشد اقتصادی پایدار از شعار کشور گرجستان می باشد. اعطای زمین رایگان به جهت راه اندازی کارخانه و واحدهای تجاری – معاف از مالیات بر ارزش افزوده – اعطای وام و تسهیلات و از دیگر مزایا می باشد.

خدمات ما:

پکیج اول : فقط ثبت شرکت در گرجستان حضوری و غیر حضوری
مدت زمان انجام کار : یک روز کاری

پکیج دوم : ثبت شرکت در گرجستان + اخذ کد مالیاتی – مهر شرکت – تنظیمات اساسنامه به دو زبان گرجی و انگلیسی – ارائه آدرس دائمی و معتبر برای شرکت + راهنمایی و مشاوره تخصصی در ارتباط با راه اندازی بیزینس
مدت زمان انجام کار : یک روز کاری

پکیج سوم : ثبت شرکت در گرجستان + اخذ کد مالیاتی – مهر شرکت – تنظیمات اساسنامه به دو زبان گرجی و انگلیسی – ارائه آدرس دائمی و معتبر برای شرکت + راهنمایی و مشاوره تخصصی در ارتباط با راه اندازی بیزینس + اخذ دستگاه آپارات مالیاتی
مدت زمان انجام کار :دو روز کاری
نکته 1 : هزینه وکیل برای ثبت غیر حضوری شرکت جداگانه محاسبه می گردد.

دستگاه آپارات مالیاتی چیست ؟

پاسخ : تجارت هایی که مشتری های آن پول نقد به صاحب بیزنس پرداخت می کنند، حتما بایستی دارای دستگاه آپارات مالیاتی باشند.مثل سوپرمارکت ها , رستوران ها ، کافی شاپ ها ، مراکز خرید و …
در صورت عدم داشتن دستگاه آپارات مالیاتی تخلف از پرداخت مالیات محسوب شده و فرد خاطی دادگاهی می شود و جریمه های مالی سنگین دارد.
اما تجارت هایی که بیشتر قراردادی یا آنلاین هستند و پول به حساب های بانکی صاحب تجارت واریز می شود نیازی به این دستگاه ندارند.
دستگاه آپارات مالیاتی در حقیقت رسید پول نقد مشتری است که به اداره مالیات گزارش می شود.

پکیج اخذ اقامت گرجستان :

پکیج اول : اخذ کارت اقامت گرجستان در مدت زمان سی روز
پکیج دوم : اخذ کارت اقامت گرجستان در مدت زمان بیست روز
پکیج سوم : اخذ کارت اقامت گرجستان در مدت زمان ده روز
پكيج چهارم : اخذ كارت اقامت گرجستان در مدت زمان سى روز به صورت اقامت كارى و بدون نياز به ثبت شركت
پکیج پنجم : چهار پکیج بالا قیمت های اخذ کارت اقامت گرجستان برای سرپرست خانواده محاسبه خواهد شد است و برای هر یک از اعضای خانواده با گواهی مبلغ جدا از سرپرست اخذ می گردد.

هزينه هاى جانبى ديگر در صورت درخواست متقاضى :

 • هزينه حسابدار براى هر سه ماه
 • هزينه قرارداد رسمى حسابدار

مزایای اقامت در گرجستان

 • اقامت دائم و پاسپورت گرجی
 • کلیه حقوقی که به یک گرجی تعلق میگیرد از جمله افتتاح حساب بانکی و اخذ وام
 • عدم پرداخت مالیات خروج از کشور

شرایط اقامت موقت گرجستان

شرایط اقامت موقت گرجستان در گرجستان پاسپورت دارای مدت زمان بیش از شش ماه می باشد؛ و نداشتن سو سابقه در پلیس بین الملل است همچنین برای شرایط اختصاصی ثبت یک نوع شرکت و استطاعت مالی می باشد. بدون ویزا اجازه 45 روز اقامت وجود دارد ولی اگر شخصی بیش از این زمان در این کشور و بدون اجازه و علت در خاک گرجستان باشد مشمول جریمه 400 لاری خواهد شد.

فرصت های سرمایه گذاری مناسب با توجه به تجارب سرمایه گذاران اتاق تجارت :

گیرندگان بانک مرکزی گرجستان وام از الزام به پرداخت نرخ بهره وام های حدود 500000 دلار به مدت 3 ماه معاف هستند. که این مورد فرصت خوبی برای سرمایه گذاران است.
 • پرورش ماهی، پرورش گاو، گوسفند و خوک
 • کشاورزی ، شامل خدمات کشاورزی ( بذر و سموم، کود،ماشین آلات و تجهیزات )، احدث گلخانه، کاشت
 • محصولات کشاورزی ( صیفی جات، گندم، جو، ذرت و ...)، باغ داری.
 • خدمات فنی منازل
 • طراحی و نوسازی فضا های داخلی آپارتمان
 • صنعت شیشه
 • آرایشگر با مدارک معتبر
 • مواد غذایی شامل : تولید ، توزیع و بسته بندی
 • مصالح ساختمانی
 • صنعت رنگ
 • کلیه محصولات برقی شامل : سیم و کابل ساختمان و صنعتی، کلید و پریز و ...
 • محصولات پلاستیکی و ظروف یکبار مصرف
 • صنعت بسته بندی
 • مشاغل مرتبط با صنعت گردشگری ( احداث هتل ، رستوران ، کافی شاپ ، خدمات حمل و نقل توریستی و ... )
 • سرمایه گذاری در زمینه ساخت و ساز اداری ، تجاری و مسکونی

انتقال ارز بین دو کشور

کشور گرجستان بانكهاي تجاري گرجستان با كشورهاي اروپایی و آمریکایی می باشد از جمله، اوكراين، ارمنستان، كانادا روسيه، آمريكا، تركيه، آذربايجان، و ... دارای ارتباط بانکی خوبی هستند.

هزینه های زندگی

قیمت اجاره بها ارزانترین منطقه یعنی سامگوری 5 دلار و گرانترین منطقه تفلیس از نظر اجاره بهای واحدهای مسکونی متاتسمیندا حدود 9 دلار می باشد. هزینه اجاره ماهیانه در شهر تفلیس از 400 دلار می باشد.

تحصیل در گرجستان

گرجستان دارای مدارس ابتدایی ، راهنمایی و متوسطه است این مراکز با نام مجتمع آموزشی فردوسی تفلیس میباشد و از طرف آموزش و پرورش کشور جمهوری اسلامی ایران در گرجستان فعالیت می کند.
از جمله دانشگاه های گرجستان می توان به دانشگاه های ذیل اشاره کرد.
 • دانشگاه پیام نور گرجستان: واحد بین الملل دانشگاه پیام نور در گرجستان روز یکشنبه 17 بهمن ماه 1395 با سخنرانی وزیر محترم علوم ، تحقیقات و فناوری از طریق سیستم ویدئو کنفرانس رسما فعالیت خود را آغاز کرد .
 • دانشگاه دولتی تفلیس: Tbilisi State University که این دانشگاه بزرگترین و قدیمی ترین دانشگاه در منطقه قفقاز می باشد.
 • دانشگاه دولتی ایلیا: Ilia State University
 • دانشگاه قفقاز: Caucasus University این دانشگاه پارتنر دانشگاه ایالتی جرجیا در شهر آتلانتای امریکا است.
 • دانشگاه دولتی پزشکی تفلیس: Tbilisi State Medical University مهمترین دانشگاه علوم پزشکی در منطقه قفقاز محسوب می شود.
 • دانشگاه آزاد تفلیس: Free University of Tbilisi دارای دانشکده مدیریت، انستیتو آفریقا و آسیا و دانشکده حقوق می باشد.
 • دانشگاه آمریکایی علوم انسانی پردیزه تفلیس: American University for Humanities Tbilisi Campus
 • دانشگاه صنعتی گرجستان: Georgian Technical University که در سال ۱۹۲۲ تاسیس شده است